اخبار تاجیکستان

مربی ایرانی با قوی‌ترین تیم فوتسال تاجیکستان قرارداد همکاری امضا کرد


مربی ایرانی با قوی‌ترین تیم فوتسال تاجیکستان قرارداد همکاری امضا کرد

 به گزارش خبرنگار انجمن دوستی ایران و تاجیکستان به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه و پایگاه اطلاع‌رسانی فوتسال تاجیکستان، «حسین افضلی» مربی ایرانی با «دیسی اینوست» قوی‌ترین تیم و قهرمان 3 دوره بازی‌های فوتسال تاجیکستان برای یک دوره 6 ماهه، قرارداد امضا کرد.

«عصمت الله دولتوف رئیس باشگاه فوتسال دیسی اینوست «دوشنبه» روز گذشته در نشستی افضلی را به اعضای تیم فوتسال دیسی اینوست معرفی کرد.

دولتوف ضمن سخنانی در این نشست افضلی را که در سال 2010 میلادی همراه با تیم «باشگاه فولاد ماهان سپاهان» ایران برنده بازی‌های فوتسال آسیا شده بود، مربی حرفه‌ای خواند و گفت: ما امیدهای زیادی از مربی جدید تیم خود داریم.

وی افزود: در بازی‌های آسیایی بین باشگاه‌های فوتسال که قرار است 19 الی 30 جولای در «هوشی‌مین» ویتنام برگزار شود منتظر نتایج چشمگیر این مربی هستیم.

حسین افضلی ضمن سخنانی خطاب به اعضا این تیم گفت: در میان باشگاه‌های تاجیکستان شما رقیب ندارید اما باید سعی کنید خود را در عرصه بین‌المللی نیز ثابت کنید.

وی در ادامه با بیان اینکه تا آغاز بازی‌های میان باشگاهی فوتسال آسیا 70 روز باقی مانده، گفت: اعضای تیم باید آمادگی‎های لازم را کسب کنند.

افضلی در پایان گفت: موفقیت از طریق نظم، انضباط و تلاش حداکثری به دست می‎آید.

 

منبع : خبرگزاری فارس

ارسال نظر جدید