اخبار انجمن دوستی

زمان و محل برگزاری نشست انجمن دوستی ایران تاجیکستان


 

نشست انجمن دوستی ایران و تاجیکستان با عنوان «نشر ایران و تاجیکستان، امکانات، ضرورت ها، چشم اندازه آینده» در روز سه شنبه 11 شهریور ماه ساعت 17 الی 19:30 برگزار می شود.

 

در این نشست که به صورت میزگرد تشکیل می شود، فعالیت های انجام شده در حوزۀ نشر تاجیکستان و راهکارهای بهترشدن روابط فرهنگی میان دو کشور نقد و بررسی می شود. 

سخنرانان این نشست آقای دکتر قهرمان سلیمانی (معاون پژوهشی و آموزشی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی)، آقای دکتر شاه‌آبادی (مدیر مؤسسة فرهنگی، هنری انتشارات بین‌المللی الهدی)، آقای محمود آموزگار (دبیر اتحادیة ناشران و کتاب‌فروشان)، خانم منیژه رحیمی (دبیر سوم سفارت تاجیکستان) و آقای دکتر شبستری (رئیس هیئت مدیرۀ انجمن) خواهند بود.

در این جلسه از استادان، ناشرانی که در حوزه تاجیکستان کتاب یا کتاب هایی منتشر کرده اند، دانشجویان، اهل فرهنگ و اعضای انجمن دعوت به عمل آمده است.

 حضور در این جلسه برای عموم آزاد است.

   بزرگوارانی که در این نشست حضور می یابند در نظر داشته باشند که رأس ساعت مقرر در جلسه شرکت کنند.

 - به سبب مکان جلسه که در منطقۀ طرح ترافیک قرار دارد، امکان پارک اتومبیل دشوار است، لذا مستدعی است دوستان به این نکته توجه داشته باشند.

- در این نشست علاوه بر گفت وگوی محوری در حوزۀ نشر، گزارشی از برنامه های انجمن مطرح خواهد شد و دوستانی که مایل به عضویت در انجمن هستند با پرداخت مستقیم هزینۀ عضویت و پرکردن فرم  عضویت، پس از طی کردن مراتب اداری، به جمع اعضای انجمن دوستی ایران و تاجیکستان خواهند پیوست.

 - کارت های عضویت دوستانی که پیشتر عضو شده اند، آماده شده و بعد از جلسه به آنان تحویل داده خواهد شد.

 - در این نشست نمایشگاهی کوچک برای آگاهی شرکت کنندگان از آثار منتشره در حوزه تاجیکستان برگزار خواهد شد.

نشانی: خیابان بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین، پلاک 28، مرکز مشارکت های فرهنگی هنری شهرداری.

  کمیتۀ همایش های انجمن دوستی ایران و تاجیکستان

 

 

 

 

 

ارسال نظر جدید