اخبار انجمن دوستی

حضور انجمن دوستی ایران و تاجیکستان در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی


چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی همزمان به 10 ژوئن(روز جهانی صنایع‌دستی) 20 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران گشایش می‌یابد.

پویا محمودیان مدیرکل دفتر صادرات معاونت صنایع دستی با اعلام این خبر به میراث آریا(chtn) گفت: این نمایشگاه با حضور فعال هنرمندان، صنعتگران، تعاونی‎‌های صنایع دستی همچنین هنرمندان کشورهای عضو شورای جهانی صنایع دستی و کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه برگزار می‌شود.

محمودیان با اشاره به اینکه چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع‌دستی از 20 تا 25 خرداد ماه برگزار خواهد شد، ادامه داد: ثبت نام برای شرکت در این نمایشگاه به صورت الکترونیک انجام می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای ارائه ثبت درخواست شرکت به آدرس namayeshgah.ichto.ir مراجعه کنند.

مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی ادامه داد: مهلت ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه بین المللی صنایع دستی تا پایان روز 31 اردیبهشت است اما در صورت استقبال علاقه مندان و پس از بررسی وضعیت ثبت نام، امکان تمدید مهلت وجود دارد.

وی همچنین از اعلام آمادگی سه کشور لبنان، الجزایر و قرقیزستان در نمایشگاه بین المللی صنایع دستی خبر داد و افزود: تاکنون این سه کشور آمادگی حضور خود را اعلام کرده اند و پیش بینی ما این است که کشورهای بیشتری تا پایان روز 10 خرداد حضور خود را اعلام کنند.

محمودیان با بیان اینکه، نمایشگاه بین المللی صنایع دستی بزرگترین رویداد در این حوزه است، تصریح کرد: امیدوارم فعالیت‌هایی که در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغات نمایشگاه صورت می گیرد، فرصت خوبی برای هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی فراهم بیاورد.

وی افزود: دفتر اداره کل صادرات صنایع دستی با ارسال نامه به تمامی دستگاه‌ها، ارگانها، سازمان‌های دولتی و شرکت‌های بخش خصوصی، نمایشگاه بین المللی صنایع دستی را به عنوان فرصت خوبی برای خریداری هدایا و اقلام صنایع دستی برای کارمندان و کارکنان معرفی کرده است.

ارسال نظر جدید