اخبار انجمن دوستی

حضور عضو هیئت مدیره انجمن دوستی در برنامه روز جهانی صلح


حضور عضو هیئت مدیره انجمن دوستی در برنامه روز جهانی صلح

 

 

 

شبکه انجمنهای دوستی ایران با دیگر کشورها در روز بیست و یکم سپتامبر مصادف با  سی ام  شهریور روز جهانی صلح ، برنامه ای را در ضلع غربی برج میلاد تهران با حضور سفیران خارجی در ایران همچون اندونزی و بلغارستان ، رئیسان و اعضای هیئت مدیره انجمنهای دوستی و تنی چند از مسئولین دولتی ، هنرمندان و مهمانان دیگر برگزار کرد.

دکتر ماهرخ حسن زادگان عضو هیئت مدیره انجمن دوستی ایران و تاجیکستان نیز در این برنامه شرکت نمود.

این گردهمایی با سخنرانی مدیر عامل برج میلاد پیرامون صلح و راه های شکل گیری آن میان ملت ها ، سخنرانی سفیر بلغارستان پیرامون صلح و پایداری و همچنین سخنرانی دکترسیدان رئیس شبکه انجمنهای دوستی ایران با دیگر کشورها  پیرامون نقش  این شبکه در پایداری صلح  بین ملتها انجام شد.

در این میان موسیقی سنتی ایران پیرامون جنگ و مرگ کودکان و همچنین سرودی با مضامین صلح نواخته شد . کودکان نیز شعری را با مضمون پیام "ما صلح و آرامش "می خواهیم را خوانده  ودر پایان به رسم یادبود هدایایی را از طرف مدیر عامل برج میلاد و برگزار کنندگان این گردهمایی به سفیران  و هنرمندان و کودکان و همچنین برنده گان نقاشی صلح تقدیم نمودند.

 در پایان برنامه نیز مهمانان برای بازدید از اثرات نقاشی هنرمندان خرد و بزرگسال با مفهوم صلح به ضلع شرقی تالار رفته ،از گالری نقاشی صلح بازدید کرده و مراسم را  با گرفتن عکس یادگاری با مهمانان خارجی و داخلی به پایان رساندند.

 

منبع عکس : فرهنگ نیوز

ارسال نظر جدید